De vrouwtjes in de sportschool

door Gyta

Ik train elke week 5x in de week en doe dit met veel plezier. Heb inmiddels wel een six pak gekweekt en voel ik me beter dan ooit in mijn vel. Ik was ooit een dikzak die helemaal niet met zijn lichaam bezig was maar dat is het laatste jaar wel veranderd. Heb werkelijk alle zoetigheid laten staan, koolhydraatarm gaan eten en smelt het vet werkelijk van je lichaam. Mijn zelfvertrouwen is ook een stuk groter geworden en krijg ik steeds meer aandacht van de vrouwtjes. Ik ben vrijgezel en kan doen en laten wat ikzelf wil en hoef me verder aan niemand verantwoording af te leggen. Ik hou van mijn vrijheid en moet er werkelijk niet aan denken om de hele tijd met één dezelfde persoon opgescheept te zitten. Ik hou van alle vrouwen mijn hart is veel te groot, dit liedje van Steff Bos weten jullie nog wel? Ik ben een vent van in de 40, maar zie eruit als een jonge god van 35.

Het treft ook nog eens dat ik een getinte man ben en mijn atletische figuur al van mijzelf heb. Ik ben half Antilliaans, half Nederlands en zit het wel in mijn bloed vaak van de vrouwtjes te wisselen. Mijn oog is gevallen op een hele leuke meid die er altijd traint en het me opvalt dat ze steeds dichter naar me toe trekt. Als ik train, zit ze altijd met die geile ogen te kijken en kleedt me zowat uit met haar ogen. Op een dag begin ik een praatje met haar en zie ook nog eens dat ze er van dichtbij nog mooier uitziet als van veraf en meestal zag ik haar uit mijn ooghoeken. Ik begin dit keer met een praatje en al gauw hebben we het reuze gezellig met praten en lachen om verschillende dingen die we dan meemaken zo in de trainruimte. Wat me opvalt is dat ze enorm sterk is en het niet van de mannen onder doet. Ze tilt met gemak zware halters op en staat mooi tussen de mannen in te pronken met haar geweldige lijf. Ze is ook donker van haar en ogen, niet van huidskleur en vind haar woest aantrekkelijk. We maken onze sessies af en even later verdwijnen we naar onze kleedkamers. Ik douche altijd na de training en sta ik een half uurtje later weer op straat en loop naar mijn auto. Ze heeft ook geparkeerd op het terrein want zie haar in de verte in haar VW polo stappen. Ikzelf heb een VW golf en we hebben ook nog allebei een zwarte, hoe toevallig is dat? ik zwaai enthousiast naar haar als ze haar raampje open doet. He leukerd, heb je zin om bij mij te eten? Dit laat ik me geen twee keer zeggen en rijdt achter haar aan naar haar woning ergens in de stad. Ik parkeer mijn auto op haar oprijlaan achter haar en stappen we tegelijk uit.

De vrouwtjes in de sportschool

Helemaal niets schatje en begin ik haar volop haar mooie lippen te kussen. Ze ruikt lekker zoet en al gauw belanden we in een heftige vrijpartij. Ik voel haar borsten, harde tepels en ook haar natte kutje. We worden enorm opgewonden van elkaar en lopen we even later naar haar slaapkamer. Een kamer vol met spiegels komt mij tegemoet en zitten we beide naar elkaar te kijken. Ik zie een mooie man en vrouw en geilen we op onze lichamen. Hard trainen, geen stress en gezond leven, wat wil je nog meer? Ik heb al tijden geen seks meer gehad fluistert ze en laat zich gewillig door mij vingeren. Ik voel een sappig glad geschoren kutje en reageert mijn pik heftig op haar handen om mijn pik. Ze trekt me een beetje af, stopt mijn eikel diep in haar mond. Ik zie haar rode lippen om mijn eikel heen en heeft ze mijn pik tussen haar grote borsten in. Oh wat geil, zo hot kreun ik naar adem happend en voel ik mijn ballen helemaal samentrekken. Haar kutje is strak en ik wil nog maar één ding en dat is haar bezitten, neuken, laten klaarkomen!

Ik zie een beeldschone vrouw, lekker fris en gesport ziet ze er super uit. Ze heet Dina en loopt ze voorop naar de voordeur. Ik volg haar op de voet en even later zit ik bij haar op de bank in de huiskamer. Ze maakt een paar gezonde eiwitrijke shakes met allerlei vers fruit en laten we het ons goed smaken na zo’n zware training. Ik zit naar haar mooie lichaam te kijken, prachtige lange gespierde benen, armen, volle borsten en een lieve lach om verlegen van te worden. We hebben het over koetjes en kalfjes, mensen die er trainen en vertellen elkaars geheimen. Ik zie je al heel lang staan Dina maar durfde nooit op je af te lopen, ik dacht die is allang bezet. Nee hoor, ik ben vrijgezel al een hele tijd roept ze vrolijk. Ik heb dat ook knapperd antwoord ik. Wat houdt ons dan nog tegen?

Neuk me schatje roept ze opeens en staan we beide te geilen voor de spiegels. Ik kan haar van alle kanten bekijken, jeetje wat een vrouw, wat een figuurtje om door een ringetje te halen. Jij bent zo mooi, breed, knap en ook nog lief zegt ze heel lief. Voorovergebogen met haar mooie getrainde kontje richt ze haar billen omhoog en zie haar roze glimmende kutje. Ik pak mijn pik vast en druk hem hard in haar kutje, ze kreunt, siddert van genot en staat voor me te kronkelen met haar hete lichaampje. Ik voel haar strakke kutje om mijn pik heen klemmen en streel ik haar dikke klitje die al begint te spuiten. Oh god jezus kreunt ze zachtjes en stoot ik haar steeds dieper en harder. Haar borsten deinen op en neer en roep ik hard vol passie en hartstocht. Schatje mag ik in je kutje klaarkomen? Ja schatje, spuit me vol kreunt ze steeds harder en harder. Mijn ballen klotsen tegen haar gewillige kontje en streel haar natte bilnaad en steek mijn duim in haar kontje. Alles staat op spanning en trekt en zuigt ze met haar kutje mijn dikke pik naar binnen. Ik hou het niet meer, ik ga komen brul ik. Ik trek mijn buikspieren nog iets harder aan en werp een geile blik in de spiegel. Prachtig deze twee mensen getraind, man en vrouw. Ik stoot mijn pik helemaal leeg in haar strakke natte kutje en komt zij tegelijkertijd ook klaar. Ik stoot haar door en zie mijn zaad uit haar kutje stromen, oh ja ik kom nog een keer hijgt ze en voel ik haar kutje mijn pik leeg trekken. We staan zo een tijdje naar elkaar te kijken en lachen met een tevreden gevoel naar elkaar. Heerlijke man zegt ze, jij dan? Heerlijke mooie vrouw, wat kan jij lekker pijpen, neuken, voelen ongelooflijk.

Tevreden en voldaan zijn we naast elkaar gaan liggen en hebben elkaar niks beloofd verder. We zien wel ok zeg ik. Is goed schatje en ja eerlijk is eerlijk, ik hou het niet bij één en dezelfde, na deze weer een ander en zo gaat dat al jaren. Ze is me lang bijgebleven en bij de training gluur ik altijd naar haar. Ik ben niet gewend dat een vrouw het ook niet bij één houdt en ben ik zelfs een beetje jaloers? Dit is niet zomaar een vrouw, geloof zelfs dat ik een beetje verliefd ben. Hoe gaat dit verder? Ik laat het maar allemaal over me heen komen, dit is nieuw voor mij, verliefd zijn?

Wat vind je van dit sexverhaal?

Klik op een hartje om dit sexverhaal te beoordelen!

Gemiddelde score / 5. Aantal stemmers:

Dit vind je vast ook leuk

Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties